• Kemerköprü Mah. 890. Sok. No:12 Merkez Bartın
Hakkımızda

2005 yılında Bartın da kurulduk. Özel eğitime ve rehabilitasyona ihtiyacı olan tüm bireylerimize, özellikle egitim çağındaki çocuklarımızın profesyonel anlamda rehabilitesi için hizmet verilmektedir. M.E.B. talim terbiye kurulu tarafından onaylanmış programlar dogrultusunda ve M.E.B. denetiminde, ücreti M.E.B. tarafından sağlanan kaliteli egitim imkanı sunulmaktadır.

Veli isteği doğrultusunda taşıma hizmetleri de kurumumuz tarafından temin edilmekte olup herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kuruldugumuz günden itibaren sayısız çocugumuzu hayata yeniden kazandırdık. Onların yaşam hakları doğrultusunda en kaliteli seviyeye ulaşmalarında yardımcı olduk. Ayrıca bu çocuklarımızın ailelerini de unutmadık. Onlarında yaşam rehabilitesi için gereken profesyonel destegi verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Kurumumuzda eğitimini tamamlayan çocuklarımızın sosyal hayattaki yaşam takipleri de yapılarak Hayat boyu öğrenme felsefesi ile hareket etmekteyiz.

Branşlarında uzman kadrolarımızın, çagın ve meslegin getirdigi yenilikleri yakalayabilmeleri için kurum içi ve dışı eğitim seminerleri vb. etkinliklerle sürekli kendilerini yenilemeleri saglanmaktadır. özel eğitim alanında bilimsel ve teknolojik yatırımlarımızla tüm bireylerimize en mükemmel hizmeti verme gayret ve arzumuz ilk günkü heyecanımızla katlanarak devam etmektedir. 

Merkezimize başvurarak çocuğunuzun değerlendirilmesini isteyebilirsiniz değerlendirme sonucunda çocuğunuzun:
-Fiziksel gelişimi takvim yaşına uygun olarak gelişiyor mu?
-Zihinsel gelişimi ve zeka seviyesi normal düzeyde mi?
-Dil gelişimi akranlarıyla aynı seviyede ilerliyor mu?
-Akademik geriliği var mı? Hangi alanlarda desteğe ihtiyacınız var?
-Hangi okullarda eğitim alabilir?

vb. alanlardaki düzeylerini öğrenebilirsiniz. Hastane başvuruları, Sağlık Kurulu Raporlar', Rehberlik ve Araştırma Merkezleri ile ilgili işlemler de görevli personelimiz velilerimize her an yardımcı olmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?